Novinky Info Kontakt  

   NOVINKY

novinky

 

Ještě jednou vás srdečně vítám na mých stránkách a je mi ctí, že jste je navštívili.
V sekci info najdete mou prezentaci do roku 2004, kterou vytvořil můj kamarád a muzikant Swetja, oceněný v USA za World Music Song Genesis.
Novou verzi tvoří také kamarád  Jiří Kadeřábek, který se svou šermířskou skupinou Gobaro se stali mistry světa ve "Stage fencing" v San Marinu.

  Já jsem do roku 2008 stále točila pro TV Óčko týdenní hudební pořad Breakout, nabitý reportážemi z festivalů, hudebních klubů a koncertů známých i méněznámých umělců a také zajímavých světových muzikantů.
Jeden z největších zážitků bylo shledání s živoucími legendami gospelu černošských pánů z Blind Boys of Alabama. Také ráda vzpomínám na rozhovor se zpěvačkou Simphiwe Dana z Jižní Afriky, který se natáčel u příležitosti Jazzu na Hradě, který pořádá prezident České republiky Václav Klaus. Velmi milé bylo povídání s tehdy vegetariánem Derrickem Greenem ze Sepultury a překvapivé v tom nejlepším slova smyslu bylo setkání s muzikanty z finské kapely Apocalyptica, jejíž zvláštností je interpretace heavy metalových skladeb osobitým způsobem aranžovaných pro violoncello. Samozřejmě rozhovory s našimi předními zpěváky a muzikanty i s těmi začínajícími byly pro mne velkým pozitivním přínosem.
V roce 2008 s novou dramaturgií přišel nápad točit společenský magazín Showbiz a tak k hudebním reportážím přibyly i střípky z naší společnosti, VIP večírků a filmových premiér.
Také jsem dabovala společenský magazín Entertaiment Now a ve volném čase se téměř denně věnovala svému ukrajinskému hřebci Vichr a posléze ještě velkopolské kobylce Dunia, se kterými jsem prožila mnoho nádherných chvil.
V tomto roce jsem si zahrála po boku Oldy Navrátila a Mojdy Maděriče ve hře Dva muži v šachu Foto ZDE! od Miroslava Horníčka temperamentní Italku Bianku, kterou jsem přebírala za těhotnou herečku a jak to tak bývá i já jsem dostala dar z nebes a otěhotněla. Narodila se mi v lednu 2009 nádherná dcera jménem Laura a od té doby si užívám mateřství.
V létě 2011 jsem spolupracovala s Jakubem Ludvíkem a kromě moderování jeho vernisáže v Central Parku Praha, kterou křtil Karel Gott jsem s Laurinkou a Jakubem nafotila pár fotografií. Foto ZDE!
V tuto chvíli roku 2014 je hotový film DEAD STRONG Trailer ZDE! Foto ZDE! A je tady má horká novinka CD CHEMIE VÁŠNÍ, které vychází na sv. VALENTÝNA 14.2.2014.  Foto ZDE!

Přeji vám v životě hodně štěstí, zdraví a slunce!